Menu
Trebonsko.com na facebooku.
Doporučujeme

Hotel Lucia
Veselí nad Lužnicí

Penzion Vratislavský dům
Třeboň

Agentura Třeboňsko, o.p.s. - Terezino údolí.
zaslat pohlednici
Terezino údolí

Soutěž

FOTOSOUTĚŽ
Připravujeme pro vás fotosoutěž o lákavé ceny. Bližší podmínky brzy zveřejníme.

Spolupráce s námi

Turistický portál Trebonsko.com vznikl na podporu rozvoje cestovního ruchu na území turistické oblasti Třeboňsko.

Jak turistická infocentra, tak i návštěvníci Třeboňska mohou tento portál využít pro snadné a rychlé vyhledání turistických informací o mikroregionu. Portál rovněž najde vhodná ubytovací zařízení anebo celé zážitkové balíčky a poslouží i k jejich přímé rezervaci.

Nová i stávající zařízení cestovního ruchu, která ještě nejsou prezentována na portálu Trebonsko.com a nacházejí se na území Třeboňska, se mohou zdarma registrovat!

Máte zájem o spolupráci? Napište nám:

 • email: info@trebonsko.com
 • Korespondenční adresa:
  Agentura Třeboňsko o.p.s.
  Lesní 158
  379 01 Třeboň

Všeobecné informace o portálu www.trebonsko.com:

A) Spolupráce s ubytovateli:

 1. Zveřejnění Vašeho ubytování na www.trebonsko.com je ZDARMA. Stačí registrovat Vaše zařízení přes celostátní informační systém cestovního ruchu CZeCOT.
 2. Zapojení Vašeho ubytování do elektronického rezervačního systému přes portál Trebonsko.com je také ZDARMA. Teprve v případě, že Vám pošleme hosty, účtujeme si pouze ze zprostředkovaného a zrealizovaného objemu obchodu provizi 12% (provize se počítá z celkové ceny bez DPH a je k ní připočítána platná sazba DPH).
 3. Ke garanci přijímaných rezervací si ubytovatelé mohou nastavit vlastní storno a platební podmínky: od platby předem, přes garanci platební kartou až po vlastní platební bránu.
 4. Předpokladem pro zapojení do elektronického rezervačního systému přes trebonsko.com je, že ubytovatel vlastní elektronický rezervační systém Previo. Z tohoto důvodu je ubytovatelům, kteří tento rezervační systém ještě nemají, Previo nabídnuto. Kolik Previo stojí?
 5. Zapojení ubytovatelé mohou aktualizovat základní údaje o svých službách v rámci celostátního administračního rozhraní CZeCOT (mnozí tak již v současné době činí).
 6. Konkrétní údaje o pokojích, cenách a aktuální obsazenosti si zadávají přes recepční a rezervační systém Previo.

A1) Recepční a rezervační systém PREVIO:

Máte ubytování a dokonce i vlastní web, ale schází Vám elektronický recepční a rezervační systém? Máme pro Vás jednoduché a účinné řešení - PREVIO ve 3 verzích.

Pro všechny 3 varianty platí provizní forma spolupráce při zprostředkování ubytování viz. předchozí bod A.

Previo Partner = cca 20 nejvýznamnějších portálů z oblasti cestovního
ruchu a ubytovacích služeb.

Vaše další dotazy ohledně PREVIA zodpoví p. Ing. Lubomír Tajer. Informujte ho, že jej kontaktujete díky portálu trebonsko.com, budete zvýhodněni !!! E-mail: lubomir.tajer@previo.cz, Tel.: +420 251 613 924, Mobil: +420 724 695 787.

B) Zvýšení návštěvnosti Vašeho webu:

 • Nabízíme Vám ZDARMA spolupráci v internetové reklamě formou vzájemných
  odkazů. Pokud umístíte na Vaše webové stránky odkaz (neboli proklik) na turistický portál www.trebonsko.com, my učiníme to samé s odkazem na stránky Vašeho podniku.
 • Pomocí Trebonsko.com můžete své hosty pohodlně informovat o Třeboňsku, cykloturistice, kulturním dění a čemkoli z našeho mikroregionu.
 • Díky vzájemnému odkazu, bude Váš podnik na vyšším místě v seznamu výsledného hledání v internetových vyhledávačích (např. Seznam, Centrum, Google atd.), což zvyšuje jeho návštěvnost a láká potencionální zákazníky.

C) Nabízíte zážitkové balíčky ?

Umíte či nabízíte něco, co by mohlo zajímat turisty a třeba i místní lidi?

Pak můžete ve spolupráci s námi sestavit vhodný zážitkový balíček Vašich služeb, který Vám zdarma umístíme k prodeji na Trebonsko.com.

Nechte se inspirovat našimi stávajícími balíčky, které nabízí třeba prohlídku Třeboně s Petrem Vokem, projížďku na koni, houbařský či rybářský výlet apod.

D) Vybavíme Vás kvalitními turistickými materiály o Třeboňsku

Naše vlastní produkty si můžete prohlédnout v našem e-shopu. Rádi Vám dodáme zboží z oddělení Průvodce a Pohlednice.

E) Spolupráce s CK / CA:

Ukázka Famtripu ke stažení

E-shop
Počasí
5.8. 21:50
dnes
Skorojasno
16°C
6.8.
zítra
Polojasno
21°C / 11°C
7.8.
Sobota
Oblačno
25°C / 12°C
8.8.
Neděle
Slabý déšť
19°C / 15°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?