Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Menu
Trebonsko.com na facebooku.
Doporučujeme

Hotel Lucia
Veselí nad Lužnicí

Penzion Vratislavský dům
Třeboň

Agentura Třeboňsko, o.p.s. - Halámská pískovna.
zaslat pohlednici
Halámská pískovna

Soutěž

FOTOSOUTĚŽ
Připravujeme pro vás fotosoutěž o lákavé ceny. Bližší podmínky brzy zveřejníme.

Rezervace ubytování na Třeboňsku

Chceteli si rezervovat ubytování na Třeboňsku, využijte formulář níže, který Vám umožní hledat přesně dle Vašich požadavků.

Pokud máte ubytování na Třeboňsku a chcete se do rezervačního systému také zapojit, navštivte naši stránku s informacemi o možnostech spolupráce.

 

Odjezd: 26.5.2016
Nebylo nalezeno žádné ubytovací zařízení odpovídající vámi zadanému místu. Zkuste jej upravit a provést vyhledání znovu.

Výsledky hledání

Ubytovaní s rezervací Ubytovaní s rezervací. (počet: 42)

Mapa

Souřadnice: 
 
 

Aktuality z Třeboňska RSS.

.

Podzimí výlovy rybníků na Třeboňsku 2015

V podzimních měsících se u nás můžete podívat na prastaré třeboňské řemeslo cechu rybářského. Již od 12. století začali naši předkové přetvářet zdejší nehostinný močál na úrodnou krajinu. Vodní živel zkrotili... více »»

.

Houbařská výstava 5.-20.9. 2015

Milujete houby? Tak navštivte areál třeboňského zámku, kde 5. - 20.9. 2015 probíhá unikátní výstava rostoucích hub. Jako vždy Vám bude k dispozici i známá mykoložka RNDr. Libuše Kotilová. Pokud jste našli... více »»

Vodácký triatlon 2015

13. ročník nejstarší formy triatlonu se koná 26. září 2015 ve Veselí n. Lužnicí v tradičních vzdálenostech 3 km běh, 10 km horské kolo a 2 km loď (kajak nebo kánoe). Kánoe půjčujeme zdarma, závodí se i... více »»

Krčínův labyrint 2015

29. ročník orientačního turistického pochodu a jízdy na kole kolem rybníků Třeboňské pánve. Start od 6 do 10 hod. od bufetu Hokejka v areálu TJ Lokomotiva ve Veselí n. Lužnicí. Trasy 10 – 130 km Na startu... více »»

E-shop
Počasí
25.5. 09:20
dnes
Déšť
12°C
26.5.
zítra
Oblačno
19°C / 11°C
27.5.
Pátek
Oblačno
18°C / 11°C
28.5.
Sobota
Oblačno
20°C / 10°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?