Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Pravidla fotosoutěže

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo ze soutěže vyřadit fotografie
  • které nebyly pořízeny na území Třeboňska
  • které nesouvisejí s předmětem soutěže
  • které by mohly poškodit dobré jméno portálu a jeho prozovozovatele
  • u kterých je pochybnost o autorských právech vkladatele
  • opakující se či podobné fotografie stejného autora

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě porušení podmínek soutěže nejen fotografii, ale případně i jeho vkladatele - účastníka soutěže.
O pořadí soutěžních fotografií rozhodují návštěvníci portálu svým hlasováním. V případě podezření na zmanipulování hlasování si pořadatel soutěže vyhrazuje právo vyřadit fotografii či účastníka ze soutěže vyřadit.
Každá fotografie smí být do soutěže zařazena pouze jednou, tzn. nesmí být zařazena vícekrát do jednoho kola, ani současně v různých kolech soutěže. Je možné vkládat pouze vlastní autorské fotografie.

Na ceny v soutěži není právní nárok.

Vkladatelé fotografií - účastníci v soutěži prohlašují, že jsou autory vkládaného obrazového materiálu v digitální podobě (dále jen dílo), jsou oprávněni dílo užít ke všem způsobům užití v neomezeném rozsahu a jsou oprávněni poskytnout licenci k užití díla. Vložením díla na portálu Trebonsko.com poskytují právo dílo užít Agentuře Třeboňsko, o.p.s. (dále jen nabyvatel). Nabyvatel tímto bezúplatně získává časově a teritoriálně neomezené oprávnění dílo užít všemi způsoby podle § 12 autorského zákona (dále jen licence) a oprávnění udělit právo dílo užít třetím osobám. Nabyvatel je oprávněn licenci nevyužít. Tato licence nabývá platnosti a účinnosti dnem zveřejnění záznamu nabyvatelem.

Aktuality z Třeboňska RSS.

.

Po stopách Rožmberků - červen 2017

Agentura Třeboňsko si Vás dovoluje pozvat na kostýmované prohlídky města Třeboň Po stopách Rožmberků v pondělí 5., 12., 19., 26. června  začátek v 16:00 u kašny na náměstí. Dobří duchové města... více »»

.

Po stopách Schwarzenberků - červen 2017

Agentura Třeboňsko si Vás dovoluje pozvat na kostýmované prohlídky města Třeboň Po stopách Schwarzenberků ve středu 7., 14., 21., 28. června začátek v 16:00 u kašny na náměstí. Dobří duchové města vám... více »»

.

Den Zvířat 2.10. 2016 v ZOO Dvorec

Zveme vás na bohatý zvířecí program: 10:00 - 13:30 Komentované krmení zvířat 10:00 - 16:00 - Doprovodný program Vyrob si vlastní zvířátko Jak se chodí v lese Smyslové vnímání zvířat Podrobnosti najdete... více »»

.

Po stopách Rožmberků - září 2016

Agentura Třeboňsko si Vás dovoluje pozvat na kostýmované prohlídky města Třeboň Po stopách Rožmberků v pondělí 5. 12. 19. a 26. září začátek v 16:00 u kašny na náměstí. Dobří duchové města vám odkryjí... více »»

E-shop
Počasí
25.6. 06:20
dnes
Skorojasno
18°C
26.6.
zítra
Skorojasno
27°C / 13°C
27.6.
Úterý
Oblačno
30°C / 14°C
28.6.
Středa
Dešťové přeháňky
31°C / 16°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?