Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Cykloturistika na Třeboňsku

cyklozavod na trebonskem namestiCykloturistika neodmyslytelně patří ke zdejší rovinaté krajině. Třeboňsko je ideální pro rodinné cyklovýlety s dětmi a pro seniory. Oblastí prochází mnoho dobře značených naučných stezek včetně dálkových cyklotras.

Nejen v Třeboni, ale i v okolí můžete využít půjčovny kol. Jejich výčet nalezete v mapce níže.

Východně od Třeboně je pro cyklisty vyznačena naučná stezka Okolo Třeboně. Stezka je 39 km dlouhá a názorně popisuje typické třeboňské prvky, ke kterým nepochybně patří rybníky a rybniční rodinne cyklovylety na trebonskusoustavy, rašeliniště, lesní komplexy a mokré louky, včetně rostlinných a živočišných společenstev. Rovněž informuje o historickém vývoji oblasti. Další cyklistickou naučnou stezkou na Třeboňsku je stezka Rožmberk, která seznamuje návštěvníky s historií a vývojem rybníkářství v Třeboňské oblasti. Na svých výletech bychom neměli opomenout ani stezku Pamětí Vitorazska vyprávějící o historii života v česko-rakouském pohraničí.

Greenway Selského baroka (mapka se zakreslenou trasou) navazuje na páteřní trasu Greenway Praha Vídeň. Základní okruh v délce 36 km prochází obcemi s nejkrásnějšími ukázkami selského baroka. Jsou to Veselí n.L. - Žíšov - Borkovice - Sviny - Mažice - Zálší - Klečaty - Komárov - Svinky - Vlastiboř - Záluží - Dráchov - Veselí n.L.  

Objekty na mapě

Podrobné vyhledávání

Výsledky hledání

Dopravní hřiště Dopravní hřiště. (počet: 1)
Opravny kol Opravny kol. (počet: 2)
 • Bowling bar Hvězda Bowling bar Hvězda. bowling, opravna kol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Žižkovo náměstí, Třeboň
 • Privat Camp U Pavlisů Privat Camp U Pavlisů. dětské hřiště, opravna kol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, sportovní hřiště venkovní, stolní tenis vnitřní
  Adresa: Františkov 82, Suchdol nad Lužnicí
Atraktivní doprava (vláček, lanovka, vyhlídková plavba) Atraktivní doprava (vláček, lanovka, vyhlídková plavba). (počet: 1)
Naučné stezky Naučné stezky. (počet: 13)
 • Červené blato - naučná stezka Okružní stezka na svých 9 informačních tabulích seznamuje s místním přírodním bohatstvím a historií rašeliniště. Začíná v Jiříkově údolí, 17 km jižně od Třeboně a vede převážně po lesních pěšinách a dřevěných chodníčcích. Celková rekonstrukce stezky proběhla v letech 1996-9. Informace na tabulích jsou v českém, anglickém a německém jazyce.
  Adresa: Suchdol nad Lužnicí
 • Cesta kolem Světa - naučná stezka Stezka začíná v třeboňském lázeňském parku u hotelů Bohemia a Regent a končí u hráze rybníka Svět. Na 16 zastávkách podrobně seznamuje návštěvníky s přírodními a krajinnými hodnotami Třeboňska. Stezka byla vybudována v roce 1985 a kompletně zrekonstruována v letech 1995-7.
  Adresa: Třeboň
 • Naučná stezka Buquoyská krajina Naučná stezka na dvaceti informačních panelech seznamuje s historií a významem architektonických a krajinných památek původního krajinného celku.
  Adresa: Nové Hrady
 • Okolo Třeboně - naučná stezka Na trase je umístěno 22 zastávek s textovou částí v českém a anglickém jazyce. Názorně popisují typické třeboňské prvky, ke kterým nepochybně patří rybníky a rybniční soustavy, rašeliniště, lesní komplexy a mokré louky, včetně rostlinných a živočišných společenstev. Rovněž informuje o historickém vývoji oblasti, včetně prvního osídlení a s tím spojeného využívání a přetváření krajiny člověkem.
  Adresa: Třeboň
 • Pamětí Novohradska - naučná stezka Na stezce je 17 orientačních tabulí seznamujících s historií Novohradska. Trasu je možno rozdělit na několik menších okruhů. V Žumberku si můžeme prohlédnout gotickou tvrz s expozicí jihočeského malovaného nábytku, v Horní Stropnici románský kostel, v obci Dobrá Voda osvěžit u léčivého pramene či navštívit poutní kostel Panny Marie, vykoupat v Veverském rybníku nebo si prohlédnout unikátní Přesličkový rybník.
  Adresa: Nové Hrady
 • Pamětí Vitorazska - naučná stezka Historicko-naučná stezka s 29 zastávkami určená pro cyklisty je jedním z dílů volné trilogie vyprávění o historii života v česko-rakouském pohraničí (ostatní díly jsou Pamětí Slepičích hor, Pamětí Vitorazska). Názvem Vitorazsko je označováno území v oblasti povodí horní Lužnice. Trasa na svých 89 kilometrech vede většinou po zpevněných komunikacích s asfaltovým povrchem.
  Adresa: Nová Ves nad Lužnicí
 • Rožmberk - naučná stezka Rožmberk - naučná stezka. 8 informačních tabulí s českou, anglickou a německou částí seznamuje návštěvníky hlavně s historií vzniku rybníků a rybničních soustav a jejich významem na Třeboňsku. Prostřednictvím dobových obrázků a dokumentů se snaží přiblížit život a dílo našich předků, které je úzce spjato s rázem místní krajiny.
  Adresa: Třeboň
 • Sokolí hnízdo - naučná stezka Absolvování naučné stezky Sokolí hnízdo umožňuje seznámení s většinou typických přirozených i kulturních ekosystémů území Přírodního parku Novohradské hory. Na trase najdeme i několik mohutných památných stromů - staleté duby, buky, jasany, javory i lípy. Začíná u novohradského starého hradu před budovou základní školy a obsahuje 15 orientačních tabulí.
  Adresa: Nové Hrady
 • Stezka zdraví „Hrádeček“ Hlavní náplní stezky je procvičení a rozvoj pohybových schopností (rychlost, síla, vytrvalost, obratnost). Při jednotlivých zastaveních si mohou zájemci vyzkoušet své schopnosti v různých disciplínách - ručkování po žebřinách, skákání do dálky i výšky, lezení na provazovém žebříku, chůze po kládě, vrh špalkem, houpání na houpačce, překážkový běh, šplh na laně, shyby na hrazdě a další.
  Adresa: Třeboň
 • Terčino údolí - naučná stezka Terčino údolí - naučná stezka. Národní přírodní památka Terčino údolí byla budována v průběhu tří století hraběcí rodinou Buquoyů. Okružní stezka vedoucí nenáročným terénem začíná u osady Údolí pod Novými Hrady. 12 orientačních tabulí seznamuje návštěvníky s historií parku i se všemi zajímavostmi, které se zde vyskytují.
  Adresa: Nové Hrady
 • Totalita rozděluje ... - naučná stezka Naučná stezka o ozvěnách totalitních režimů v krajině a lidech. Stezka vychází z Borovan, měří 6 km. Na devíti zastaveních seznamuje s historií čs. opevnění, s událostmi 2. světové války a s životem v pohraničí po 2. světové válce, s železnou oponou v zádech.
  Adresa: Borovany
 • Velký Lomnický - naučná stezka Stezka je 6,5 km dlouhá. Zahrnuje 15 zastavení s informačními panely, které seznamují s historií Lomnice nad Lužnicí, s historií rybníka Velký Lomnický, vodním ptactvem a vodní flórou, s vlastivědnými zajímavostmi zdejší krajiny.
  Adresa: Lomnice nad Lužnicí
 • Veselské pískovny - naučná stezka Veselské pískovny - naučná stezka. Nenáročná okružní naučná stezka vedoucí z parkoviště u pískoven ve Veselí nad Lužnicí seznamuje na 14 orientačních tabulích s českou, anglickou a německou textovou částí s přírodou v okolí štěrkových jezer, historií krajiny a okolních obcí. V letních měsících je možné se vykoupat ve štěrkových jezerech, které zde vznikly po těžbě štěrkopísku v letech 1952 - 1986.
  Adresa: Veselí nad Lužnicí
Půjčovny kol Půjčovny kol. (počet: 55)
 • Aparmány U lesa Aparmány U lesa. ruské kuželky, stolní tenis venkovní, stolní tenis vnitřní, venkovní posilovna, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, koupání v řece, fitness centrum / posilovna pouze pro ubytované, sportovní hřiště venkovní, petanque / boccia hřiště
  Adresa: Klec 60
 • Apartmán Relax půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Okružní 1213, Třeboň
 • Apartmány Helena Žiaková Apartmány Helena Žiaková. sauna pouze pro ubytované, infrasauna pouze pro ubytované, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost
  Adresa: Hradební 111, Nové Hrady
 • Apartmá SALY - Libor Víta Apartmá SALY - Libor Víta. půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Komenského 870, Třeboň II
 • Autocamp Oasa Staňkov Autocamp Oasa Staňkov. dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, přírodní koupání, sportovní hřiště venkovní, stolní tenis venkovní
  Adresa: Staňkov 072, Chlum u Třeboně
 • Bílý jednorožec Bílý jednorožec. půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Žižkovo náměstí 46, Třeboň
 • Camp Paris sportovní hřiště venkovní, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: č.p. 58, Suchdol nad Lužnicí - Tušť
 • ČD Bike půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Nádražní 334, Kardašova Řečice
 • ČD Bike půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Nádražní 259, Třeboň
 • ČD Bike půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Dukelská 169, Třeboň
 • ČD Bike půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Revoluční 209, České Velenice
 • ČD Bike půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Nádražní 152, Veselí nad Lužnicí
 • Chalupa Handwood dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, fitness centrum / posilovna pouze pro ubytované, sportovní hřiště venkovní
  Adresa: Hranice 22
 • Chalupa U Hovorků Chalupa U Hovorků. ruské kuželky, úschovna kol, dětské hřiště, stolní tenis venkovní, střelnice nekrytá, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, dětská herna, trampolína venkovní
  Adresa: č.p. 23, Vlkov
 • Cyklo - sport Suchý půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Třída Čs. armády 162, Veselí nad Lužnicí
 • Cykloubytovna Brůžek agroturistická farma, sportovní hřiště venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Jílovice-Lipnice
 • Hotel Konsul Hotel Konsul. solárium, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, fitness centrum / posilovna pouze pro ubytované, sportovní hřiště venkovní
  Adresa: Čsl. legií 1, České Velenice
 • Hotel Lucia Hotel Lucia. půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: tř. ČSA 598, Veselí nad Lužnicí
 • Hotel Nežárka Hotel Nežárka. úschovna kol, dětské hřiště, bazén krytý pouze pro ubytované, sportovní hřiště venkovní, fitness centrum / posilovna pro veřejnost, kulečník - karambol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Jednoty 58, Novosedly nad Nežárkou 58
 • Hotel Svět Hotel Svět. minigolf venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: U Světa 750, Třeboň
 • Hotel Trilobit bowling, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Jiráskova 333, Veselí nad Lužnicí
 • Jan Trázník půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Třeboňská 24, Chlum u Třeboně
 • Kemp Kapřík dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, přírodní koupání
  Adresa: č.p. 131, Chlum u Třeboně
 • Oáza zdraví Oáza zdraví. koupaliště / bazén venkovní pro veřejnost, sportovní hřiště venkovní, vířivka vnitřní pro veřejnost, sauna pro veřejnost, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost
  Adresa: Žíteč 128, Chlum u Třeboně
 • Pension Adamita půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Hamr 20, Val, Veselí nad Lužnicí
 • Pension Čížků stolní tenis vnitřní, kulečník - karambol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, bazén krytý pouze pro ubytované
  Adresa: Domanín 29, Třeboň
 • Pension Horáček půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Tyršova 308, Chlum u Třeboně
 • Pension Na Soutoku sportovní hřiště venkovní, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Třída Čs. armády 612, Veselí nad Lužnicí
 • Pension Valeš půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Budějovická 585, Borovany
 • Penzion Bašta půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Lipnice 45
 • Penzion Chocholoušek půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Hybešova 1165, Třeboň
 • Penzion Dvorce dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, dětská herna, sportovní hřiště venkovní, stolní tenis venkovní
  Adresa: Dvorce 50, Třeboň
 • Penzionek Na Mlýně Krkavci dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, koupání v řece
  Adresa: Mlýn Krkavec 94, Veselí nad Lužnicí
 • Penzion Fischer Penzion Fischer. kulečník - karambol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Třída 5. května 137, Lišov
 • Penzion Maxim Penzion Maxim. úschovna kol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Palackého nám. 653, Třeboň
 • Penzion Na Celnici půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Nové Hrady 396
 • Penzion Pístina agroturistická farma, sportovní hřiště venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Pístina 25
 • Penzion Příbrazský dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, sportovní hřiště venkovní
  Adresa: č.p. 23, Příbraz
 • Penzion Sport úschovna kol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Daskabát 637, Třeboň
 • Penzion u Draka půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Holičky 55, Třeboň
 • Penzion u Dvořáků půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Jablonského 478, Třeboň
 • Penzion U hájovny Penzion U hájovny. dětské hřiště, petanque / boccia hřiště, trampolína venkovní, stolní tenis venkovní, stolní tenis vnitřní, bazén venkovní pouze pro ubytované, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Vlkov 118
 • Penzion U Kačerů Penzion U Kačerů. petanque / boccia hřiště, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Klec 82
 • Penzion U Lípy Penzion U Lípy. ruské kuželky, dětské hřiště, stolní tenis venkovní, stolní tenis vnitřní, kulečník - karambol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, kulečník - pool, petanque / boccia hřiště
  Adresa: Husova 11, Suchdol nad Lužnicí
 • Penzion U Sýkorů Penzion U Sýkorů. dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: č.p. 117, Domanín
 • Penzion Za humny Penzion Za humny. discgolf hřiště, úschovna kol, dětské hřiště, stolní tenis vnitřní, kroketový green, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, dětská herna, sportovní hřiště venkovní, petanque / boccia hřiště, trampolína venkovní, lanová skluzavka / houpačka, umělá lezecká stěna venkovní, bazén venkovní pouze pro ubytované
  Adresa: Libořezy 7, Stříbřec
 • Pizza Restaurant Oregano Pizza Restaurant Oregano. půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Táboritská 352, Třeboň
 • Privat Camp U Pavlisů Privat Camp U Pavlisů. dětské hřiště, opravna kol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, sportovní hřiště venkovní, stolní tenis vnitřní
  Adresa: Františkov 82, Suchdol nad Lužnicí
 • Půjčovna kol půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Masarykovo nám. 85, Třeboň
 • Sega Ranch kulečník - karambol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Lomnického 494, Kardašova Řečice
 • Sport centrum Doubí fitness centrum / posilovna pro veřejnost, stolní tenis venkovní, stolní tenis vnitřní, sauna pro veřejnost, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, přírodní koupání, sportovní hala / tělocvična, sportovní hřiště venkovní
  Adresa: Branná 108, Třeboň
 • Ubytování Dvořáková půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Sokolská 221, Třeboň
 • Ubytování v soukromí dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, stolní tenis venkovní
  Adresa: Odměny 172, Třeboň - Spolí
 • Vila Dům Evropa půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Svobody 81, Třeboň
 • Wellnesscentrum Aqua Viva Wellnesscentrum Aqua Viva. bazén krytý pro veřejnost, fitness centrum / posilovna pro veřejnost, stolní tenis vnitřní, sauna pro veřejnost, solárium, parní kabina pro veřejnost, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, sportovní hala / tělocvična, kulečník - pool, bowling, vířivka vnitřní pro veřejnost, squash
  Adresa: Lázeňská 1001, Třeboň
Půjčovny sportovních potřeb a vybavení Půjčovny sportovních potřeb a vybavení. (počet: 84)
 • Aparmány U lesa Aparmány U lesa. ruské kuželky, stolní tenis venkovní, stolní tenis vnitřní, venkovní posilovna, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, koupání v řece, fitness centrum / posilovna pouze pro ubytované, sportovní hřiště venkovní, petanque / boccia hřiště
  Adresa: Klec 60
 • Apartmán Relax půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Okružní 1213, Třeboň
 • Apartmány Helena Žiaková Apartmány Helena Žiaková. sauna pouze pro ubytované, infrasauna pouze pro ubytované, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost
  Adresa: Hradební 111, Nové Hrady
 • Apartmá SALY - Libor Víta Apartmá SALY - Libor Víta. půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Komenského 870, Třeboň II
 • Autocamp Oasa Staňkov Autocamp Oasa Staňkov. dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, přírodní koupání, sportovní hřiště venkovní, stolní tenis venkovní
  Adresa: Staňkov 072, Chlum u Třeboně
 • Autocamp Třeboň dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, přírodní koupání, sportovní hřiště venkovní
  Adresa: Domanín 285, Třeboň
 • Autokemp U Čerta přírodní koupání, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Chlum u Třeboně
 • Autokemp U Skalníků ruské kuželky, dětské hřiště, sportovní hřiště venkovní, stolní tenis venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, koupání v řece
  Adresa: U Skalníků 214, Stráž nad Nežárkou
 • Autokemp u Tomášků dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, přírodní koupání, sportovní hřiště venkovní, stolní tenis vnitřní
  Adresa: Staňkov
 • Bertiny lázně Bertiny lázně. bazén krytý pro veřejnost, fitness centrum / posilovna pro veřejnost, stolní tenis venkovní, sauna pro veřejnost, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, sportovní hala / tělocvična, sportovní hřiště venkovní, bowling, petanque / boccia hřiště, vířivka vnitřní pro veřejnost, squash
  Adresa: Tylova 171, Třeboň
 • Bílý jednorožec Bílý jednorožec. půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Žižkovo náměstí 46, Třeboň
 • Bowling bar Hvězda Bowling bar Hvězda. bowling, opravna kol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Žižkovo náměstí, Třeboň
 • Camp Paris sportovní hřiště venkovní, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: č.p. 58, Suchdol nad Lužnicí - Tušť
 • ČD Bike půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Dukelská 169, Třeboň
 • ČD Bike půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Nádražní 152, Veselí nad Lužnicí
 • ČD Bike půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Revoluční 209, České Velenice
 • ČD Bike půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Nádražní 334, Kardašova Řečice
 • ČD Bike půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Nádražní 259, Třeboň
 • Černý komár půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Revoluční 228, České Velenice
 • Chalupa Handwood dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, fitness centrum / posilovna pouze pro ubytované, sportovní hřiště venkovní
  Adresa: Hranice 22
 • Chalupa U Hovorků Chalupa U Hovorků. ruské kuželky, úschovna kol, dětské hřiště, stolní tenis venkovní, střelnice nekrytá, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, dětská herna, trampolína venkovní
  Adresa: č.p. 23, Vlkov
 • Chata Cep půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Cep ev.č. 44, Cep
 • Cyklo - sport Suchý půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Třída Čs. armády 162, Veselí nad Lužnicí
 • Cykloubytovna Brůžek agroturistická farma, sportovní hřiště venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Jílovice-Lipnice
 • Dvojkola.cz Dvojkola.cz. půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Jílovice 230
 • Hejtman-jih Hejtman-jih. dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, přírodní koupání, sportovní hřiště venkovní, stolní tenis venkovní
  Adresa: Třeboňská, Chlum u Třeboně
 • Hotel Konsul Hotel Konsul. solárium, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, fitness centrum / posilovna pouze pro ubytované, sportovní hřiště venkovní
  Adresa: Čsl. legií 1, České Velenice
 • Hotel Lucia Hotel Lucia. půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: tř. ČSA 598, Veselí nad Lužnicí
 • Hotel Nežárka Hotel Nežárka. úschovna kol, dětské hřiště, bazén krytý pouze pro ubytované, sportovní hřiště venkovní, fitness centrum / posilovna pro veřejnost, kulečník - karambol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Jednoty 58, Novosedly nad Nežárkou 58
 • Hotel Svět Hotel Svět. minigolf venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: U Světa 750, Třeboň
 • Hotel Trilobit bowling, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Jiráskova 333, Veselí nad Lužnicí
 • Jan Trázník půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Třeboňská 24, Chlum u Třeboně
 • Kemp Kapřík dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, přírodní koupání
  Adresa: č.p. 131, Chlum u Třeboně
 • Majdalena sportovní hřiště venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Majdalena
 • Marie půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Pleše 11, Kardašova Řečice
 • Mrkáček Relaxcentrum Mrkáček Relaxcentrum. dětské hřiště, fitness centrum / posilovna pro veřejnost, stolní tenis vnitřní, kulečník - karambol, sauna pro veřejnost, solárium, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, sportovní hala / tělocvična, sportovní hřiště venkovní, bowling, vířivka vnitřní pro veřejnost
  Adresa: Dolní 865/11, Lišov
 • Oáza zdraví Oáza zdraví. koupaliště / bazén venkovní pro veřejnost, sportovní hřiště venkovní, vířivka vnitřní pro veřejnost, sauna pro veřejnost, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost
  Adresa: Žíteč 128, Chlum u Třeboně
 • Pension Adamita půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Hamr 20, Val, Veselí nad Lužnicí
 • Pension Čížků stolní tenis vnitřní, kulečník - karambol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, bazén krytý pouze pro ubytované
  Adresa: Domanín 29, Třeboň
 • Pension Horáček půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Tyršova 308, Chlum u Třeboně
 • Pension Na Soutoku sportovní hřiště venkovní, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Třída Čs. armády 612, Veselí nad Lužnicí
 • Pension Valeš půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Budějovická 585, Borovany
 • Penzion Bašta půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Lipnice 45
 • Penzion Chocholoušek půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Hybešova 1165, Třeboň
 • Penzion Dvorce dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, dětská herna, sportovní hřiště venkovní, stolní tenis venkovní
  Adresa: Dvorce 50, Třeboň
 • Penzionek Na Mlýně Krkavci dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, koupání v řece
  Adresa: Mlýn Krkavec 94, Veselí nad Lužnicí
 • Penzion Fischer Penzion Fischer. kulečník - karambol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Třída 5. května 137, Lišov
 • Penzion Maxim Penzion Maxim. úschovna kol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Palackého nám. 653, Třeboň
 • Penzion Myslivna půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Kolence 1, Novosedly nad Nežárkou
 • Penzion Na Celnici půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Nové Hrady 396
 • Penzion Pístina agroturistická farma, sportovní hřiště venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Pístina 25
 • Penzion Pod Špejcharem půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Novohradská 345, Třeboň
 • Penzion Příbrazský dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, sportovní hřiště venkovní
  Adresa: č.p. 23, Příbraz
 • Penzion Sport úschovna kol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Daskabát 637, Třeboň
 • Penzion U Čápa půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Pod Kopečkem 526, Třeboň
 • Penzion u Draka půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Holičky 55, Třeboň
 • Penzion u Dvořáků půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Jablonského 478, Třeboň
 • Penzion U hájovny Penzion U hájovny. dětské hřiště, petanque / boccia hřiště, trampolína venkovní, stolní tenis venkovní, stolní tenis vnitřní, bazén venkovní pouze pro ubytované, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Vlkov 118
 • Penzion U Kačerů Penzion U Kačerů. petanque / boccia hřiště, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Klec 82
 • Penzion U Kostela sportovní hřiště venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Mláka 69, Třeboň
 • Penzion U Lípy Penzion U Lípy. ruské kuželky, dětské hřiště, stolní tenis venkovní, stolní tenis vnitřní, kulečník - karambol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, kulečník - pool, petanque / boccia hřiště
  Adresa: Husova 11, Suchdol nad Lužnicí
 • Penzion U Sýkorů Penzion U Sýkorů. dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: č.p. 117, Domanín
 • Penzion Za humny Penzion Za humny. discgolf hřiště, úschovna kol, dětské hřiště, stolní tenis vnitřní, kroketový green, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, dětská herna, sportovní hřiště venkovní, petanque / boccia hřiště, trampolína venkovní, lanová skluzavka / houpačka, umělá lezecká stěna venkovní, bazén venkovní pouze pro ubytované
  Adresa: Libořezy 7, Stříbřec
 • Pizza Restaurant Oregano Pizza Restaurant Oregano. půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Táboritská 352, Třeboň
 • Privat Camp U Pavlisů Privat Camp U Pavlisů. dětské hřiště, opravna kol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, sportovní hřiště venkovní, stolní tenis vnitřní
  Adresa: Františkov 82, Suchdol nad Lužnicí
 • Půjčovna kánoí Relax půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Nová Ves nad Lužnicí 33, Nová Ves nad Lužnicí
 • Půjčovna kol půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Masarykovo nám. 85, Třeboň
 • Půjčovna lodí a vodáckého vybavení Ryko půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: č.p. 73, Val
 • Půjčovna vodáckých potřeb půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Štěpnice 735, Veselí nad Lužnicí
 • Rekreační středisko Al&Pa jez Krkavec Rekreační středisko Al&Pa jez Krkavec. ruské kuželky, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, sportovní hřiště venkovní, petanque / boccia hřiště, stolní tenis vnitřní
  Adresa: jez Krkavec, Veselí nad Lužnicí
 • Rekreační středisko Fähnrichův mlýn sportovní hřiště venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, stolní tenis venkovní
  Adresa: U Fähnrichů 90, Stráž nad Nežárkou
 • Sega Ranch kulečník - karambol, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Lomnického 494, Kardašova Řečice
 • Sever sportovní hřiště venkovní, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, přírodní koupání
  Adresa: Chlum u Třeboně 443
 • Sport centrum Doubí fitness centrum / posilovna pro veřejnost, stolní tenis venkovní, stolní tenis vnitřní, sauna pro veřejnost, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, přírodní koupání, sportovní hala / tělocvična, sportovní hřiště venkovní
  Adresa: Branná 108, Třeboň
 • Tramp půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Alšova 493, Suchdol nad Lužnicí
 • Ubytování Dvořáková půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Sokolská 221, Třeboň
 • Ubytování na statku bazén venkovní pouze pro ubytované, solárium, půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: č.p. 20, Domanín
 • Ubytování Světluška Ubytování Světluška. dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, trampolína venkovní
  Adresa: Holičky 23, Třeboň
 • Ubytování v soukromí dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, stolní tenis venkovní
  Adresa: Odměny 172, Třeboň - Spolí
 • U Kosů dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, přírodní koupání, stolní tenis venkovní
  Adresa: Staňkov 61, Chlum u Třeboně
 • Veronica půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Foglarovo nábřeží, Veselí nad Lužnicí
 • Vila Dům Evropa půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Svobody 81, Třeboň
 • Vodácká Základna Suchdol nad Lužnicí půjčovna sportovních potřeb a vybavení
  Adresa: Suchdol nad Lužnicí
 • Wellnesscentrum Aqua Viva Wellnesscentrum Aqua Viva. bazén krytý pro veřejnost, fitness centrum / posilovna pro veřejnost, stolní tenis vnitřní, sauna pro veřejnost, solárium, parní kabina pro veřejnost, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, sportovní hala / tělocvična, kulečník - pool, bowling, vířivka vnitřní pro veřejnost, squash
  Adresa: Lázeňská 1001, Třeboň

Mapa

Souřadnice: 
 
 

Aktuality z Třeboňska RSS.

.

Podzimní dění v zoo - Den zvířat 7.10. 2017

Zve vás ZOO Dvorec u Borovan Zažijete společné krmení medvědice, primátů, šelem, pelikánů, krokodýlů i hrocha. Společné krmení lam, ovcí, koz, oslíků a velbloudů. Prohlídku terária s odborným výkladem... více »»

.

Po stopách Schwarzenberků - září 2017

Agentura Třeboňsko si Vás dovoluje pozvat na kostýmované prohlídky města Třeboň Po stopách Schwarzenberků ve středu 6., 13., 20., a 27. září začátek v 19:00 u kašny na náměstí. Dobří duchové města... více »»

.

Po stopách Rožmberků - září 2017

Agentura Třeboňsko si Vás dovoluje pozvat na kostýmované prohlídky města Třeboň Po stopách Rožmberků v pondělí 7., 14., 21. a 28. srpna  začátek v 19:00 u kašny na náměstí. Dobří duchové města vám... více »»

.

Výstava hub a houboporadna 9.9. - 24.9.2017

Podzimní Třeboň láká své návštěvníky mimo jiné tradiční houbařskou výstavou, která je unikátní ve své délce trvání. Živé houby se musejí denně obměňovat a doplňovat, což není po dobu 14 dnů vůbec jednoduché... více »»

E-shop
Počasí
24.11. 05:20
dnes
Polojasno
-1°C
25.11.
zítra
Občasný déšť
10°C / 4°C
26.11.
Neděle
Skoro zataženo
4°C / 2°C
27.11.
Pondělí
Oblačno
3°C / 0°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?