Aktuality

Anifest se stěhuje do Teplic

9. ročník mezinárodního specializovaného soutěžního festivalu animovaných filmů v České republice mění po osmi letech místo svého konání a stěhuje se do severočeského města Teplice.  "K přesunu AniFestu... více »»

Uzavření knihovny

Z důvodu plánované revize knihovního fondu bude městská knihovna v Třeboni od 15. do 26. února 2010 uzavřena. Žádosti o meziknihovní výpůjční služby budou vyřizovány do 15. 1. 2010. Všechny výpůjčky realizované... více »»

Ochotníci budou bavit Třeboň

Ve dnech 18. a 19. září se bude konat Přehlídka ochotnických souborů na Třeboňsku, kterou pořádá Třeboňská rozvojová o.p.s. v rámci V.ročníku Třeboňského divadelního festivalu. Během dvou dnů se představí... více »»

.

Pozvánka na Houbařské slavnosti

Houbařské slavnosti v Třeboni oslaví nejen houby, ale celý podzim jako čas sklizně, hojnosti a místních tradic. Pestrý a zábavný houboprogram i v letošním roce naservíruje báječný Dan Kopál - mluvčí Jihočeského... více »»

.

Nově zrekonstruovaná prohlídková trasa na Třeboni

V sobotu 27.6.2009 se pro veřejnost otevře nově zrekonstruovaná prohlídková trasa Rožmberských renesančních interiérů na Státním zámku Třeboň. Na rekonstrukci se začalo pracovat v listopadu loňského roku... více »»

Třeboňský divadelní festival již popáté

Třeboňský divadelní festival již popáté. Poslední červnové pondělí, tedy 29.6.2009, se uskuteční první představení jubilejního ročníku Třeboňského divadelního festivalu, pořádaného Třeboňskou rozvojovou... více »»

.

Nová expozice alchymistické laboratoře na zámku v Třeboni

Po skončení návštěvní turistické sezóny 2008 začala rekonstrukce rožmberské trasy A. Rekonstrukce se týká omítek, podlah, ale také vybudování odvzdušňovacích kanálků z důvodu vysoké vlhkosti. Díky provedenému... více »»

Turistickou sezónu ve Veselí nad Lužnicí zahájí dvě tradiční akce

V sobotu 26. dubna zve místní oddíl turistiky všechny příznivce zdravého pohybu na 32. ročník dálkového pochodu a cyklojízdy s názvem Krajem rybníků. Trasy od 10 do 130 kilometrů zavedou účastníky na hráze... více »»

.

Třeboňské lázně certifikovány ISO 9001:2000

Po dvou letech intenzivní práce na dobudování firemního systému managementu jakosti proběhl v Bertiných lázních Třeboň a Lázních Aurora ve dnech 5. a 6. června certifikační audit. Třeboňské lázně obstály... více »»

Jihočeské cyklobusy budou letos jezdit až na jih Moravy

Nabídku cyklobusů, které vozí milovníky cyklistiky i s jejich koly po jižních Čechách, letos obohatí prodloužená trasa až na jih Moravy. První spoje se rozjedou v sobotu 16.června a budou jezdit do 30... více »»

E-shop
Počasí
29.11. 03:20
dnes
Oblačno
0°C
30.11.
zítra
Zataženo
3°C / -2°C
1.12.
Středa
Zataženo
6°C / 3°C
2.12.
Čtvrtek
Zataženo
4°C / 1°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás