Aktuality

.

Okolo Třeboně 2010

Jaromír Nohavica, discofunkoví Nightwork, folkař Karel Plíhal, worldmusic Hradišťanu, jazzman Laco Deczi, raper s kytarou Xindl X. Pojem multižánrový, který si kdysi vetkl do názvu, letos naprosto naplní... více »»

.

Anifilm 2010 - program

STŘEDA 28.4. DIVADLO J.K. TYLA 09:00 – 10:15     Zlatovláska, divadelní představení pro děti 10:30 – 11:45     Zlatovláska, divadelní představení pro děti 19:00 – 19:30     Slavnostní zahájení 20... více »»

.

Nově zrekonstruované kino Světozor

Již v těchto dnech Vám můžeme nabídnout malý náhled do nově zrekonstruovaného třeboňského kina Světozor a Kino-kavárny, a to ještě před slavnostním otevřením, které proběhne v pátek 23. dubna 2010 od... více »»

.

Amarylis na zámku

Ve dnech 10. - 18. dubna 2010 proběhne na zámku Třeboň tradiční výstava květin Amarylis (hvězdník), tentokrát pod názvem Amarylis a kouzlo fanztazie. Zámek Třeboň si Vás dovoluje pozvat do útulných expozic... více »»

.

Anifilm a jeho program

Mezinárodní festival animovaných filmů bude slavnostně zahájen ve středu 28. 4. v nově rekonstruovaném třeboňském kině Světozor. Doprovodný program festivalu bude zahájen tentýž den v odpoledních hodinách... více »»

.

Revitalizace areálu Beseda

Zde je menší ukázka stavebních prací v areálu Beseda... Na této fotografii jsou zachyceny interiéry bývalé vinárny, které se na pohled příliš neliší od dob dřívějších. Ke stavebním změnám vinárny dojde... více »»

.

Náhradní animovaný festival v Třeboni

S radostí vám oznamujeme, že díky snaze starosty města Třeboně Jana Váni byl ve velice krátkém čase připraven náhradní animovaný festival za přesunutý Anifest do Teplic. Letošní festival proběhne od 28... více »»

.

Vyjádření starosty Jana Váni k přesunutí Anifestu

Starosta města Třeboně Jan Váňa pronesl: „Za město Třeboň mohu zodpovědně prohlásit, že jsme nic nezanedbali a veškeré úvahy o nekomunikaci či nedohodě jsou nepravdivé. K žádné dohodě nemohlo dojít, protože... více »»

.

Mléčný bar

Jako jedno z mála měst má dnes i Třeboň svůj vlastní mléčný bar, který byl umístěn naproti samoobsluze na předměstí v ulici Svobody. Nemusíte si nosit  konvičku, automat Vám nabídne i krásné skleněné či... více »»

Rekonstrukce kina Světozor

Provoz třeboňského kina Světozor byl pozastaven kvůli rekonstrukčním pracím, které tak zastaví promítání až do 30. dubna 2010. Počet míst pro návštěvníky bude lehce zredukován, zatímco pohodlí diváka... více »»

E-shop
Počasí
19.10. 12:50
dnes
Skorojasno
11°C
20.10.
zítra
Skoro zataženo
21°C / 10°C
21.10.
Čtvrtek
Oblačno
16°C / 12°C
22.10.
Pátek
Polojasno
8°C / 5°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?