Aktuality

.

Nově zrekonstruovaný areál Beseda

Je tomu už měsíc, co skončily veškeré rekonstrukční práce a po slavnostním otevření 21.8.2010 se Beseda plně pustila do provozu. A my jsme se byli podívat, jak si tento komplex podniků měsíc po otevření... více »»

.

Výlovy rybníků na Třeboňsku 2010

Jak je každým rokem zvykem, třeboňská podzimní sezóna se bude týkat hlavně výlovů místních rybníků. Bylo připraveno celkem sedm výlovů, které proběhnou během měsíce října a listopadu. Nejzajímavější rybářskou... více »»

.

Houbařské slavnosti 2010

! Houbařské slavnosti letos již potřetí ! První zářijový víkend přinese již potřetí oblíbené Houbařské slavnosti. Hlavní program se odehraje v sobotu 4.9. 2010 na náměstí v Třeboni. Agentura... více »»

.

Rybářské slavnosti 2010

CELÝ VÍKEND 28. A 29. SRPNA 2010 Masarykovo náměstí v Třeboni od 10 hod. Kulturní a společenský program Kuchařské čarování Petra Stupky s Třeboňským kaprem Prodej specialit třeboňské Rybí restaurace... více »»

.

Expozice loutek

Počátky loutkového divadla v Třeboni sahají do roku 1924. Od té doby se vystřídalo 8 zřizovatelů, 7 vedoucích souboru, soubor se zúčastnil několika loutkářských soutěží, a to 4krát v Chrudimi, v Bratislavě... více »»

.

Historické toulky Třeboní

Provádí poslední rožmberský vladař Petr Vok, Bílá paní, nebo dvorní dáma. Vstupné vybírá prokletá Černá paní Domanínská, která za života všemožné hřešila a peněz lačná byla. Účastníky prohlídky musí... více »»

.

Lázeňská Třeboň 2010

„Lázeňská Třeboň“ je jednou z mnoha tradičních letních kulturních akcí Třeboně a letos proběhne během prvního srpnového víkendu v sobotu 7.8. na Masarykově náměstí. Programem nás provede moderátor Milan... více »»

.

Pivní slavnosti 2010

Letošní pivní slavnosti proběhnou v sobotu 24.7.2010 na nádvoří pivovaru Bohemia regent, kde Vás čeká kvalitní zábava, bohaté soutěže, prohlídky pivovaru a velký výběr různých pochoutek. Od 09.00 hod... více »»

.

Kinematograf bratří Čadíků

Pár letních červencových večerů v Třeboni bude opět doprovázet Kinematograf bratří Čadíků promítáním úspěšných českých filmů ve dnech 12. až 15. července. Promítací maringotka se jako obvykle usídlí... více »»

.

Okolo Třeboně 2010 - program

Tradiční hudební festival Okolo Třeboně se nám už pomalu blíží a trebonsko.com vám ve spolupráci s www.okolotrebone.cz přináší podrobný program letošního ročníku tohoto festivalu.   PÁTEK 25. 6. Náměstí... více »»

E-shop
Počasí
29.11. 02:50
dnes
Oblačno
0°C
30.11.
zítra
Občasný déšť se sněhem
2°C / -3°C
1.12.
Středa
Zataženo
6°C / 2°C
2.12.
Čtvrtek
Skoro zataženo
4°C / 2°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás