Aktuality

.

Historické toulky Třeboní

Během října a listopadu můžete každé pondělí zažít kouzelnou procházku srdcem Třeboně s  dvořanem či dvorní dámou. Přijďte ke kašně na náměstí v 16:00 hodin v těchto termínech: Kostýmované... více »»

.

Jak ulovit knížete 22.10. 2011

Přijměte pozvání na neotřelé zpracování divadelní hry Jak ulovit knížete, které si pro Vás připravil třeboňský ochotnický spolek Kajetán. Výborně se pobavíte na této komedii na motivy povídky... více »»

.

Dny zdraví v Třeboni - říjen 2011

Říjnové Dny zdraví - veřejná kampaň města Třeboň na podporu zdraví svých obyvatel v rámci projektu Zdravé město - jsou opět tady. V sobotu 15.10.2011 proběhne již 6. Cvičební maraton v tělocvičně... více »»

.

Jabkobraní v Třeboni 8.10. 2011

Bohatý "jablečný" program a tradiční řemeslné trhy můžete shlédnout v sobotu 8.10. 2011 přímo na třeboňském náměstí. Budete svědky unikátního vystoupení dámského tanečního souboru z Rapšachu aneb... více »»

.

Výlovy rybníků na Třeboňsku - podzim 2011

V měsících říjnu a listopadu se můžete těšit na tradiční podzimní výlovy rybníků na Třeboňsku! Společnost Rybářství Třeboň a.s. Vám předvede rybářské řemeslo v praxi na slavnostním výlovu rybníka Dvořiště... více »»

.

Po Třeboni s baterkou - prohlídka města za úplňku 12.9.2011

Netradiční prohlídku chystá Informační a kulturní středisko města Třeboně. Historcké památky poznáte za magického úplňku. S baterkou v ruce projdete srdcem města, zavítáte na nádvoří zámku a pivovaru... více »»

.

Svatováclavské slavnosti a řemeslný trh v Třeboni 24.9.2011

Zavítejte do Třeboně na podzimní oslavu patrona země české, pivovarníků a vinařů! K tanci i poslechu Vám zahraje dívčí rocková kapela Pytel Blech, jihočeská dechovka Valdaufinka Ády Školky, cimbálová... více »»

.

Houbařské slavnosti v Třeboni 2.9. - 4.9.2011

První zářijový víkend 3.9. 2011 proběhnou v srdci Třeboně tradiční Houbařské slavnosti, které oslaví nejen houby, ale celý podzim jako čas sklizně a hojnosti. Pro věhlas svojí kuchyně pečlivě vybrané... více »»

.

Rybníkářství a velká voda

Na zahájení Rybářských slavností proběhne v pátek od 17 hodin ve Schwarzenberském sále na zámku poutavá přednáška Ing. Hůdy a PhDr. Rameše na téma "Rybníkářství a velká voda". Budou se promítat unikátní... více »»

.

Rybářské slavnosti, dračí lodě, veteráni a řemeslné trhy v Třeboni 27.-28.8.2011

Tento víkend Vás v Třeboni čeká vskutku velkolepá podívaná pro celou rodinu! V sobotu začínají slavné Rybářské slavnosti na třeboňském náměstí. Kromě skvělého celodenního i večerního programu můžete ochutnat... více »»

E-shop
Počasí
29.11. 03:20
dnes
Oblačno
0°C
30.11.
zítra
Občasný déšť se sněhem
2°C / -3°C
1.12.
Středa
Zataženo
6°C / 2°C
2.12.
Čtvrtek
Skoro zataženo
4°C / 2°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás