Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Amarylis a holandský tulipán v Třeboni 7.4.-15.4. 2012

Na základě úspěšných květinových výstav připravili kasteláni státních zámků Bučovice, Třeboň, Kratochvíle a Náměšť nad Oslavou ve spolupráci s floristou Slávkem Rabušicem projekt výstav tulipánů a jarních květin v interiérech zámků.

Doprovodným programem v Třeboni budou v sobotu 14.4. Květinové a řemeslné trhy na náměstí. Těšit se můžete rovněž na vystoupení skupiny historických tanců Campanello a skupiny historického šermu Bibus Spiritus.
 
Celá akce byla zahájena 31. března na Moravě a přes dva jihočeské zámky se opět na Moravu vrátí.
 
Květinové dekorace s výrazným zastoupením tulipánu (vždy cca 1000 ks + další květiny) budou doplněny exponáty s motivem tulipánu, a to i na keramice, v literatuře, obrazech apod.
 
Na každém ze zúčastněných zámků bude panel s informacemi o jednotlivých zastoupených objektech včetně fotografií a mapky.
 
V době průběhu výstav je v plánu např. převézt „symbolicky“ některý z exponátů z jednoho objektu na další s fotodokumentací balení, nakládky, převozu a následné instalace do další výstavy. 


 

E-shop
Počasí
20.11. 21:50
dnes
Déšť
1°C
21.11.
zítra
Oblačno
7°C / 4°C
22.11.
Středa
Oblačno
9°C / 2°C
23.11.
Čtvrtek
Oblačno
10°C / 4°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?