Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Lázeňská Třeboň, řemeslné a farmářské trhy 6.8.2011

V sobotu 6.8.2011 od 9 hodin se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční tradiční akce městských slatinných lázní Lázeňská Třeboň. Navštívíte řemeslné trhy, na pódiu vystoupí kapely JazZíkaspol, Ventilky a pumpičky, shlédnete promenádní koncert Třeboňského lázeňského symfonického orchestru, ochutnáte speciality lázeňských restaurací.

Na hrázi rybníka Svět, necelé 2 minuty pěší chůze od náměstí, si můžete nakoupit potraviny na farmářském trhu.

Pro děti je připraven skákací hrad, loutkové divadlo a spousta soutěží. Večer je na programu koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Pro zájemce je připravena průvodcovaná prohlídka obou lázeňských domů, volný vstup do bazénu a bowlingu.

Koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers "Písně krásné až k nesnešení" se koná v sobotu 6.8.2011 od 19 hodin u jezírka Růžový leknín v areálu Bertiných lázní. Vstupné v předprodeji 250,- Kč, na místě 300,- Kč. Předprodej v Infocentru Lázní Aurora, v kulturním oddělení Bertiných lázní, v IKS Třeboň, případně na http://vstupenky.itrebon.cz/. V případě nepříznivého počasí se bude koncert konat v Divadle J. K. Tyla nebo v KKC Roháč.

E-shop
Počasí
21.11. 14:20
dnes
Déšť
8°C
22.11.
zítra
Oblačno
11°C / 4°C
23.11.
Čtvrtek
Oblačno
11°C / 3°C
24.11.
Pátek
Oblačno
12°C / 5°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?