Dny zdraví

Dovolujeme si Vás pozvat na celostátní akci pro veřejnost, Dny zdraví, do které se aktivně zapojuje také město Třeboň. Během měsíce října si můžete zacvičit na již 5. cvičebním maratonu nejen s báječným Honzou Mračkem - několikanásobným mistrem světa v taekwondo. Také Vás čeká zumba, aerobic, power jóga a sportovní tombola. Dále můžete zdarma využít služeb osobního trenéra ve Fitness v Bertiných lázních nebo vyzkoušet wellnes v lázních Aurora. Rodiče předškolních dětí dozajista osloví projekt Zdravá abeceda.

Leták ke stažení

Průběžné zprávy ze Dnů zdraví:

5. cvičební maraton v Třeboni


V sobotu 16.10. 2010 krátce po obědě vypukl v KKC Roháč již 5. cvičební maraton. I tentokrát proběhl v rámci celostátní kampaně Dny zdraví, do které se aktivně zapojuje i město Třeboň.

Bylo na co se dívat. Vynikající trenér a několikanásobný mistr světa v taekwondo, Honza Mraček, opět skvěle zahájil lekcí kickbox aerobiku. Následoval Dance aerobic a pak si skoro 50 zúčastněných cvičenek a cvičenců zatančilo v rytmu Zumby. Poté znaveným účastníkům vlila novou krev do žil bohatá sportovní tombola a nakonec si protáhli ztýrané svaly při power józe. Všem se moc líbila závěrečná relaxační pozice „mrtvoly“.

No a večer nebo spíše v noci se většina „maratonců“ i s trenéry přesunula na Disco Delta do Lomnice, kde si společně zatančili. Pravda, šlo jim to po předchozích výkonech trochu ztuha, ale jelikož poctivě dodržovali zdravý pitný režim, namožené svalstvo brzy povolilo.

E-shop
Počasí
20.3. 14:50
dnes
Skorojasno
3°C
21.3.
zítra
Skorojasno
14°C / 0°C
22.3.
Pátek
Polojasno
16°C / 3°C
23.3.
Sobota
Jasno
18°C / 5°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?