Anifilm v Třeboni a řemeslný trh 3.5.-8.5. 2011

Letošní ročník festivalu Anifilm se koná opět v Třeboni, v termínu od 3. – 8. května 2011. V sobotu 7.5. 2011 se můžete těšit ještě na řemeslné trhy na Masarykově náměstí.

Anifilm, mezinárodní festival animovaných filmů:
• je místem pro setkávání filmových profesionálů a diváků
• vytváří prostor pro prezentaci nových trendů i toho nejzajímavějšího, co v animaci vzniklo v minulosti
• poskytuje prostor pro pozitivní konfrontaci mezi filmovými profesionály z celého světa, pro jejich diskuse a navazování nových kontaktů
• podporuje rozpracované či zcela nové animační projekty, jejich tvůrce, producenty a distributory
• chce se stát kulturním projektem dlouhodobě reprezentujícím a propagujícím Českou republiku, Jihočeský kraj a město Třeboň v celém světě

Šestidenní přehlídka uvede nejnovější a zároveň nejdiskutovanější snímky z české i světové animované tvorby. Festival v české či mezinárodní premiéře uvede významné současné animované snímky a zároveň přiváží i výběr snímků, které se účastnily největších světových filmových přehlídek a jsou českému publiku jinak těžko dostupné.

Promítací sály najdete v kině Světozor, Divadle J. K. Tyla a kulturním domě Roháč. Výstavní sál pod věží, Zámecké galerie a Beseda budou hostit doprovodný program festivalu.

Akreditační a informační středisko najdete na Masarykově náměstí. Akreditace umožňuje přednostní vstup na projekce. Pět minut před zahájením projekcí budou do sálu až do naplnění kapacit vpuštěni diváci bez akreditací a to bezplatně.

Akreditace:
jednodenní – 80 Kč (program zdarma)
šestidenní – 400 Kč (katalog a program zdarma)

Studentské ani jiné slevy se na akreditace nevztahují. Děti do 12 let mají vstup na projekce zdarma. Vstup zdarma pro všechny: do Roháče a na večerní projekce na Masarykově náměstí.

zdroj: Agentura Třeboňsko, o.p.s.

Objekty

Anifilm v Třeboni a řemeslný trh 3.5.-8.5. 2011

Příslušné akce

  • 7.5.2011 9:00 - 7.5.2011 17:00
Řemeslný trh při Anifilmu Nové okno.
  • 3.5.2011 - 8.5.2011
Anifilm 2011 Nové okno. Turistické informační centrum města Třeboně (Třeboň), Kongresové a kulturní centrum Roháč (Třeboň), Kino Světozor (Třeboň)
E-shop
Počasí
29.11. 03:20
dnes
Oblačno
0°C
30.11.
zítra
Zataženo
3°C / -2°C
1.12.
Středa
Zataženo
6°C / 3°C
2.12.
Čtvrtek
Zataženo
4°C / 1°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?