Live looping beat box show , DJ Lipps, FII - 9.4.2011 ve Veselí

Přijměte pozvání na disco párty Live looping beat box show, DJ Lipps, FII (Rakousko), která se uskuteční v sobotu 9. dubna 2011 od 20 hodin v kulturním domě Veselí nad Lužnicí ve velkém sále.

Sólový umělec FII vytváří vlastní zvukový svět pomocí vrstvených smyčcových efektů (looping effects). FII živě před publikem vytváří skladby pomocí zpěvu, rapu, bicích, bas, elektronických zvuků a plné palety různých souzvuků. Kupodivu, není to FIIho neuvěřitelný hlasový rozsah nebo jeho vokální obratnost, co získává nejvíce chvály, ale nakažlivá energie z jeho živých vystoupení. To prostě musíte slyšet, abyste uvěřili. A připravte si spousty energie dopředu, při poslechu jeho hudby prostě musíte tančit.

Jeho první sólová nahrávka, „Vocal Dance Party“, je překladem World Music, Electronic Beats a Pop Music do capelly (vokální hudba bez instrumentálního doprovodu). Jde o originální vokální elektronickou taneční hudbu, hranou ne víc než mikrofonem a loop stationem. Jako hlasový umělec vystupoval na 1000 shows na 4 kontinentech, získal mnoho music a comedy ocenění v Rakousku, Švýcarsku, Německu a v USA. Například v roce 2009 Austrian Newcomer Award, the Guiness Book Beatboxing World Record, v roce 2008 CCA Gold za nejlepší Radio Spot a nejlepší Original Song roku 2008 na Chicago Hormony Sweepstakes.

Luděk Lou Myler

zdroj: Agentura Třeboňsko, o.p.s.

Objekty

Live looping beat box show , DJ Lipps, FII - 9.4.2011 ve Veselí

Příslušné akce

  • 9.4.2011 20:00
Megapárty - beatboxer FII a DJ Lipps (Rakousko) Nové okno. Kulturní dům (Veselí nad Lužnicí)

Dokumenty

E-shop
Počasí
29.11. 03:20
dnes
Oblačno
0°C
30.11.
zítra
Občasný déšť se sněhem
2°C / -3°C
1.12.
Středa
Zataženo
6°C / 2°C
2.12.
Čtvrtek
Skoro zataženo
4°C / 2°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?