Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Anifilm 2010 - program

STŘEDA 28.4.

DIVADLO J.K. TYLA

  • 09:00 – 10:15     Zlatovláska, divadelní představení pro děti
  • 10:30 – 11:45     Zlatovláska, divadelní představení pro děti
  • 19:00 – 19:30     Slavnostní zahájení
  • 20:00 – 22:00     Kaleidoskop shorts - výběr mezinárodních krátkých filmů

 

KINO SVĚTOZOR

  • 09:00 – 10:30     Vzhůru do oblak
  • 11:00 – 12:30     Astroboy
  • 13:00 – 14:45     Koralína a svět za zavřenými dveřmi 3D
  • 15:00 – 16:30     Jak vycvičit draka 3D
  • 17:00 – 18:30     Číslo 9

 

VEČERNÍ KINO NA NÁMĚSTÍ

  • 21:30 – 23:30     Fantasia

 

VÝSTAVNÍ SÁL POD VĚŽÍ

  • 10:00 – 17:00     Animační dílny pro děti + PhantastiX  - výstava 14 českých autorů komiksů

 

STAN NA NÁDVOŘÍ PIVOVARU

  • 21:00 – 24:00     DJ Liquid A

 

 

ČTVRTEK  29.4.

DIVADLO J.K. TYLA

  • 10:00 – 11:30     Kdopak by se vlka bál
  • 12:30 – 14:00     Logorama - výběr mezinárodních filmů Kaleidoskop shorts
  • 14:30 – 15:30     Zeitgenosse - výběr německých krátkých filmů Kaleidoskop shorts
  • 16:30 – 18:00     Wallace&Gromit – výběr mezinárodních filmů Kaleidoskop shorts
  • 19:00 – 20:30     Jiří Lábus a Jana Šteflíčková
  • 20:45 – 22:15     Panika v městečku

 

KINO SVĚTOZOR

  • 09:00 – 10:30     Číslo 9
  • 11:45 – 11:45     Kaleidoskop – výběr krátkých rakouských filmů
  • 12:30 – 13:45     Mary a Max
  • 14:00 – 17:00     Work in progress 1 – prezentace nových českých filmů ve výrobě
  • 18:30 – 20:00     Tajemství tety Eleanory
  • 20:30 – 22:00     Brendan a tajemství Kellsu

 

 

ZÁMECKÝ SÁL

  • 09:00 – 10:30     Anima TV - Chaloupka na vršku
  • 10:45 – 12:00     Anima TV - Krysáci
  • 12:30 – 14:00     Anima TV - Večerníčky představuje Maria Procházková
  • 14:15 – 15:30     Fokus - Přehlídka francouzské animované tvorby 1
  • 16:30 – 17:45     Fokus - Přehlídka francouzské animované tvorby 2
  • 18:30 – 19:45     Fokus - Přehlídka francouzské animované tvorby 3

 

KKC ROHÁČ

  • 09:15 – 10:45     Slepičí úlet
  • 11:00 – 12:30     Monstra vs. Vetřelci
  • 13:30 – 17:00     Seriál Ovečka Saun 1 – 30

 

VEČERNÍ KINO NA NÁMĚSTÍ

  • 21:15 – 23:00     Kaleidoskop shorts - výběr, Monstra vs. Vetřelci

 

 

ZÁMECKÁ GALERIE

  • 09:00 – 17:00     Výstava Marii Procházkové, Evropské Pexeso

 

VÝSTAVNÍ SÁL POD VĚŽÍ

  • 10:00 – 17:00     Animační dílny pro děti + PhantastiX  - výstava 14 českých autorů komiksů

 

STAN NA NÁDVOŘÍ PIVOVARU

  • 21:00 – 24:00     Fungalvaz, DJ Ventolin, DJ Jabasta

 

 

PÁTEK 30.4.

DIVADLO J.K. TYLA

  • 12:30 – 14:00     Wallace&Gromit – výběr mezinárodních filmů Kaleidoskop shorts
  • 14:15 – 16:00     Kaleidoskop shorts : výběr mezinárodních krátkých studentských filmů
  • 16:30 – 17:30     Šípková Růženka podle babičky O´Grimmové - výběr mezinárodních filmů
  • 18:00 – 19:30     Česko-slovenská soutěž - TV
  • 20:00 – 21:30     Česko-slovenská soutěž - Studenti

 

KINO SVĚTOZOR

  • 09:00 – 11:30     Brendan a tajemství Kellsu
  • 12:00 – 13:30     Tajemství tety Eleanory
  • 14:00 – 15:30     Marie Procházková – Mé osudové filmy
  • 15:45 – 18:00     Work in progress 2 – prezentace nových českých filmů ve výrobě
  • 18:30 – 20:00     Fantastický pan Lišák
  • 20:30 – 22:30     Nebeští lezci
  • 23:00 – 24:00     Panika v městečku
  • 24:00 – 03:00     Čarodějnický maraton

 

 

ZÁMECKÝ SÁL

  • 09:00 – 10:30     Anima TV – Do pohádky
  • 10:45 – 12:00     Anima TV – Gogo a Figi
  • 12:30 – 13:45     Anima TV – 3 Prasátka
  • 14:45 – 16:00     Fokus – přehlídka rakouské animované tvorby
  • 16:30 – 18:00     Inventura – filmy tvůrců s mentálním postižením
  • 19:00 – 20:00     Fokus - přehlídka francouzské animované tvorby 4
  • 21:00 – 22:30     Dobrý voják Švejk

 

KKC ROHÁČ

  • 09:30 – 11:00     Příběh o Zoufálkovi
  • 13:30 – 17:00     Seriál Ovečka Shaun 31 - 60

 

VEČERNÍ KINO NA NÁMĚSTÍ

  • 21:15 – 21:45       Kaleidoskop shorts – výběr nejlepších mezinárodních filmů
  • 21:45 – 23:00     Slepičí úlet

 

 

ZÁMECKÁ GALERIE

  • 09:00 – 17:00     Výstava Marie Procházkové, Evropské pexeso

 

VÝSTAVA V PIVOVARU

  • 10:00 - 18:00      výstava Aurela Klimta

 

 

VÝSTAVNÍ SÁL POD VĚŽÍ

  • 10:00 – 17:00     Animační dílny pro děti + PhantastiX  - výstava 14 českých autorů komiksů

 

ZÁMECKÝ PARK

  • 10:00 – 11:00     O zamilované ježibabě - divadelní pohádka pro děti

 

 

STAN NA NÁDVOŘÍ PIVOVARU

  • 21:00 – 24:00     Koncert Fabio Orsi, DJ BitBob & DJ Mushroom

 

 

SOBOTA 1.5.

DIVADLO J.K. TYLA

  • 09:30 – 11:00     Fokus - Německý Underground, pásmo filmů z DDR
  • 11:15 – 12:30     Česko-slovenská soutěž - TV
  • 12:30 – 14:00     Česko-slovenská soutěž - Studenti
  • 14:30 – 16:00     Jacques Drouin
  • 19:00 – 20:00     Slavnostní zakončení

 

 

KINO SVĚTOZOR

  • 09:30 – 11:00     Astroboy
  • 11:30 – 13:00     Fantastický pan Lišák
  • 13:00 – 16:00     Work in progress  – prezentace nových českých filmů ve výrobě
  • 17:00 – 19:15     Nebeští lezci
  • 20:00 – 21:30     kapela DVA

 

 

ZÁMECKÝ SÁL

  • 09:00 – 10:30     TV Anima - Evropské pexeso
  • 10:45 – 12:15     Work in progress - Marie Procházková – přednáška o večerníčcích
  • 12:30 – 13:30     Zeitgenosse – německé pásmo
  • 14:00 – 16:00     Fantasia
  • 16:30 – 18:00     Fokus - přehlídka francouzské animované tvorby 5

 

 

KKC ROHÁČ

  • 09:30 – 16:30     Ovečka Shaun 1 - 60
  • 17:00 – 18:45     Krátké filmy Marii Procházkové

 

 

VEČERNÍ PROJEKCE NA RYBNÍKU SVĚT

  • 21:15 – 23:00     Projekce vítězných filmů česko-slovenské soutěže
  • 21:30 – 22:30     Kaleidoskop shorts – výběr nejlepších krátkých mezinárodních filmů

 

STAN NA NÁDVOŘÍ PIVOVARU

  • 21:00 - 24:00      DJ ZBNK

 

ZÁMECKÁ GALERIE

  • 09:00 – 17:00     Výstava Marii Procházkové, Evropské Pexeso

 

VÝSTAVA V PIVOVARU

  • 10:00 - 18:00      výstava Aurela Klimta

 

VÝSTAVNÍ SÁL POD VĚŽÍ

  • 10:00 – 17:00     Animační dílny pro děti + PhantastiX  - výstava 14 českých autorů komiksů

 

 

ZÁMECKÝ PARK

  • 10:00 – 11:00     Perníková chaloupka - divadelní představení pro děti

 

 

NEDĚLE 2.5.

DIVADLO J.K. TYLA

  • 09:30 – 11:00 Logorama - výběr  mezinárodních filmů Kaleidoskop shorts
  • 11:30 – 12:30 Wallace&Gromit – výběr mezinárodních filmů Kaleidoskop shorts
  • 13:30 – 14:30 Šípková Růženka podle babičky O´Grimmové - výběr mezinárodních filmů
  • 15:30 – 17:00 Kaleidoskop shorts - výběr mezinárodních studentských filmů

 

 

KINO SVĚTOZOR

  • 09:00 – 10:30     Black Morův ostrov
  • 10:30 – 12:00     Mary a Max
  • 12:30 – 14:00     Panika v městečku
  • 14:30 – 16:00     Bonapart a generál
  • 16:30 – 18:00     Fantastický pan Lišák

 

KKC ROHÁČ

  • 10:00 – 11:30     Spláchnutej
  • 13:00 – 14:30     Příběh o Zoufálkovi
  • 15:00 – 16:30     Slepičí úlet

 

 

ZÁMECKÁ GALERIE

  • 09:00 – 12:00     výstava Marie Procházkové, Evropské Pexeso

 

 

VÝSTAVA V PIVOVARU

  • 10:00 - 17:00      výstava Aurela Klimta

 

VÝSTAVNÍ SÁL POD VĚŽÍ

  • 10:00 – 12:00     Animační dílny pro děti + PhantastiX  - výstava 14 českých autorů komiksů

 

Progaram Anifilmu 2010 můžete stahovat zde.

Novinky a mnoho dalších informací ohledně Anifilmu 2010 v Třeboni naleznete na webových stránkách www.anifilm.cz.

E-shop
Počasí
20.11. 21:50
dnes
Déšť
1°C
21.11.
zítra
Oblačno
7°C / 4°C
22.11.
Středa
Oblačno
9°C / 2°C
23.11.
Čtvrtek
Oblačno
10°C / 4°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

O nás

Anketa

Který cíl na Třeboňsku byste určitě doporučili známým k návštěvě?